Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Dolnośląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Weź udział w wymianie! Termin zgłoszeń przedłużony do 5 kwietnia

3.04.2013, nieprzypisany

Poszukujemy uczestników wymiany młodzieżowej „Speak out loudly”, która odbędzie się w Grzybowie (5 km od Koszalina) 20-29 maja 2013 r. i będzie dotyczyć dziennikarstwa obywatelskiego. Więcej informacji o tematyce znajdziecie w załączniku. Wymiana będzie prowadzona w języku angielskim, ale nie musicie znać tego języka doskonale, wystarczy się komunikować.

Projekt jest okazją do rozwinięcia swoich umiejętności dziennikarskich, a także kompetencji komunikacyjnych i międzykulturowych. Jest też niepowtarzalną szansą na spotkanie rówieśników z Turcji, poznanie ich kultury, muzyki, tańców, kuchni, zwyczajów.

W wymianie weźmie udział ośmiu uczestników z Polski, z Wrocławia i ośmiu z Turcji, w wieku 16-25 lat. W ramach projektu pokrywamy koszty zakwaterowania, wyżywienia, materiałów oraz 70% kosztów dojazdu z Wrocławia do Grzybowa.

Jeśli jesteście zainteresowani – proszę, uzupełnijcie załączony formularz aplikacyjny – dodajcie swoje uwagi i wszelkie pomysły i odeślijcie na adres jmistak@adra.pl do 5 kwietnia 2013 roku. Projekt jest już zaakceptowany przez Agencję Narodową.

Załącznki:

– informacja o projekcie

– formularz aplikacyjny

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
36 2030 0045 1110 0000 0270 6630

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:
WSPÓŁPRACUJEMY Z:


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij