Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Dolnośląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

EXPO Zdrowie w Legnicy już w najbliższą niedzielę

23.05.2012, EXPO Zdrowie

Dla wszystkich ceniących zdrowie i nie tylko już w najbliższą niedzielę, 27 maja czeka prawdziwa atrakcja. Wtedy właśnie w Legnicy odbędzie się wystawa EXPO Zdrowie.  

EXPO Zdrowie to projekt propagujący osiem podstawowych zasad zdrowego stylu życia: dietę, ruch, wodę, słońce, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek i spokój. Na tyluż stoiskach ciekawej ekspozycji spotykamy wolontariuszy opowiadających nam o powyższych zasadach oraz wykonujących proste badania i obliczenia, m.in. pomiar cukru, cholesterolu i tkanki tłuszczowej, test kondycyjny z pomiarem tętna czy obliczanie wskaźnika masy ciała (tzw. BMI). Wyniki zapisywane są na Osobistej Karcie Badań, co stwarza okazję do oceny wieku biologicznego.

Program w Legnicy odbędzie się w okolicach rynku (ul. Najświętszej Marii Panny). Stoiska można będzie odwiedzać w godzinach 13–ok. 18.

W programie oprócz porad i badań przewidziana jest też degustacja zdrowej, wegetariańskiej żywności z możliwością uzyskania przepisów na daną potrawę, stoisko z książkami prozdrowotnymi oraz punkt konsultacyjny ds. uzależnień. 

Wystawę w Legnicy organizuje lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) przy współudziale zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Udział w imprezie jest bezpłatny!   

(aw, Iwo)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
36 2030 0045 1110 0000 0270 6630

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:
WSPÓŁPRACUJEMY Z:


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij