Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Dolnośląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Coach vs youth worker

30.10.2015, nieprzypisany

Szkolenie „Coach vs youth Wolker” było współfinansowane ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.24 osoby z Polski, Rumunii, Słowacji, Grecji, Estonii i Turcji wzięły udział w szkoleniu w ramach projektu „Coach vs youth worker”, dzięki któremu poznały one lepiej tajniki pracy młodzieżą.

Realizatorem projektu była Fundacja ChSCh Oddział Dolnośląski. Celem szkolenia „Coach vs youth worker” współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ było podniesienie jakości działań młodzieżowych poprzez podniesienie umiejętności pracowników młodzieżowych z organizacji partnerskich oraz organizacji współpracujących. Szkolenie odbyło się 1623 października z udziałem 24 osób z sześciu krajów, takich jak Polska, Rumunia, Słowacja, Grecja, Estonia i Turcja. Uczestnicy pod opieką trenerów poznali tajniki coachingu oraz zgłębiali swoją wiedzę z zakresu umiejętności interpersonalnych. Nauczyli się w praktyce korzystać z metod coachingowych, pozostając przy tym wiernymi edukacji pozaformalnej.

Pracownicy młodzieżowi, edukatorzy, trenerzy, pedagodzy poprzez zaangażowanie w liczne warsztaty, zajęcia praktyczne, ćwiczenia, symulacje z zakresu coachingu, procesu grupowego, metod pracy z grupą, metod pracy z „trudną młodzieżą”, motywacji i komunikacji przygotowali się do profesjonalnej pracy z młodzieżą. Uczestnicy zostali wyposażeni w komplet praktycznych informacji i narzędzi, które pozwolą im na jeszcze lepsze dotarcie do młodzieży oraz jej rozwój osobisty i społeczny.

Efektem szkolenia był zestaw materiałów coachingowych i edukacyjnych do pracy z młodzieżą, które zostały udostępnione dla wszystkich zainteresowanych organizacji i osób pracującch z młodzieżą. Powstała też sieć osób pracujących nad profesjonalizacją sektora młodzieżowego oraz wspierających się nawzajem, a także wspierających innych zainteresowanych coachingiem i pracą z młodzieżą.

Zobacz:
Prezentacja ze szkolenia „Coach vs youth worker” 
Filmy ze szkolenia

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
36 2030 0045 1110 0000 0270 6630

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:
WSPÓŁPRACUJEMY Z:


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij